Zdrowe żywienie

Zapraszamy dzieci i dorosłych na indywidualne porady dietetyczne prowadzone przez doświadczoną specjalistkę dietetyki klinicznej.

Na porady i konsultacje zapraszamy pacjentów z:

otyłością, wysokim poziomem cholesterolu, cukrzycą, insulinoopornością, zespołem jelita nadwrażliwego, niedoczynnością tarczycy (choroba Hashimoto), zespołem policystycznych jajników, nadciśnieniem, dną moczanową, alergiami, nietolerancjami pokarmowymi, chorobami autoimmunologicznymi, niedowagą, oceną diety w poszczególnych trymestrach ciąży, w okresie karmienia piersią

Dietetyk oceni Twoją dotychczasową dietę, przekaże fachową wiedzę, pomoże podjąć pierwszy krok do zmiany sposobu żywienia, otoczy cię opieką i wsparciem w trakcie zmian dietetycznych, dostosuje dietę indywidualnie do twoich potrzeb, trybu życia, wykonywanej pracy.

Jeśli chcesz trwałej zmiany sposobu żywienia, przyjdź na wizytę.

Zdrowe żywienie - Lipowa Sport&Health Piaseczno

Konsultacje dietetyczne w studio Lipowa

Jeśli potrzebujesz indywidualnej porady, bo nie wiesz, jak powinno wyglądać zrównoważone odżywianie, zapraszamy na indywidualne spotkanie. Na konsultacji dowiesz się m.in.: czego potrzebuje Twój organizm, co jeść, aby być zdrowym, jak schudnąć (lub przytyć – w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb), jak przygotować smaczne i zdrowe posiłki. Poza tym otrzymasz zestaw praktycznych porad do natychmiastowego zastosowania. Jeśli szukasz diety która pomoże Ci się pozbyć nadwagi, utrzymać zdrową sylwetkę czy nie wiesz co zrobić, aby przytyć – dobrze trafiłeś/trafiłaś. Pomożemy Ci! Odchudzanie nie musi być udręką, głodówką i niszczeniem swojego organizmu. A może już czas naprawić to, co została popsute przez inne cudowne diety odchudzające?

Decydując się na jakąś dietę musisz pamiętać, że:

  • dobra dieta to taka, która działa, jest skuteczna i nie prowadzi do wyniszczenia organizmu
  • zdrowe odżywianie to takie, które prowadzi do właściwej pracy naszego organizmu
  • zdrowa żywność to taka, która nie niesie ze sobą substancji szkodliwych dla naszego ciała
  • zdrowe odchudzanie to takie, które zawiera wszystkie 3 wyżej wymienione elementy
  • to my i nasz organizm w tym wszystkim jesteśmy najważniejsi!

Teraz tylko pozostaje jedno – CO ZROBISZ? Możesz opuścić naszą stronę i nic się w twoim życiu nie zmieni, a możesz iść dalej i dokonać wyboru.

Konsultacja dietetyczna - cennik