fbpx

Zdrowy kręgosłup

ZDROWY KRĘGOSŁUP to szeroki wachlarz ćwiczeń usprawniających Twoje ciało fizyczne. W czasie zajęć wykonujemy szereg pozycji, których głównym celem jest „usprawnienie” naszego ciała fizycznego. Podczas ćwiczeń używamy m.in.: mat, wałków, klocków, krzeseł czy drabinek, które są pomocne w wykonywaniu określonych pozycji.

Rozciągamy, wzmacniamy, stabilizujemy i tonizujemy nasze ciało. Oferujemy wykorzystanie tych zajęć w celu uelastycznienia całego ciała, zredukowania napięć, poprawienia zakresów ruchu we wszystkich płaszczyznach kręgosłupa, a także odzyskania stabilizacji ciała. Systematyczny udział w tych zajęciach umożliwił wielu osobom powrót do pełnej sprawności. Pomagamy przede wszystkim w przypadku problemów z kręgosłupem i narządem ruchu. Odpowiednio dobrane ćwiczenia mają przede wszystkim na celu wzmocnienie, bowiem siła to cecha motoryczna odpowiedzialna w dużej mierze za kondycję naszego kręgosłupa. Większość ćwiczeń wykonywana jest w wolnym tempie.

Joga funkcjonalna
Joga funkcjonalna
Joga funkcjonalna
Joga funkcjonalna
Zdrowy kręgosłup - Lipowa Piaseczno
Joga funkcjonalna

Dla kogo przeznaczone są te zajęcia?

Zdrowy kręgosłup przeznaczony jest dla tych, u których stan zdrowia warunkuje łagodne podejście do ćwiczeń, oparty jest na technikach świadomej pracy z ciałem z elementami jogi, pilatesu oraz treningu funkcjonalnego. Ćwiczący są korygowani podczas zajęć. Zajęcia te to baza do pracy z większością problemów powiązanych z różnymi dysfunkcjami kręgosłupa. Jeśli nie lubisz skakać, nie przepadasz za głośną muzyką, potrzebujesz trochę odpocząć po ciężkim dniu w pracy, zapewne te właśnie zajęcia bardzo Ci się spodobają.

Są to ćwiczenia dla wszystkich, bez względu na wiek i poziom sprawności fizycznej. Udział w zajęciach da Ci więcej niż się spodziewasz.

Rodzaje dostępnych zajęć:

1 .Zdrowy kręgosłup

Intensywność treningu ●●○○○

2. Zdrowy kręgosłup - rozciąganie

Intensywność treningu ●●○○○

3. Zdrowy kręgosłup - piłki

Intensywność treningu ●●●○○