fbpx

Zespół

Mariola Lesińska - Lipowa Sport&Health - Piaseczno

Mariola Lesińska

instruktor, masażysta, właściciel i menadżer Studia

Jestem dyplomowaną instruktorką rekreacji ruchowej i masażystką, absolwentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Przygodę ze sportem zaczęłam jako dziecko, w wieku 8 lat dostałam się do Zespołu Dziecięcego Gawęda i to dzięki Gawędzie zasmakowałam tańca i śpiewu na scenie. Pod koniec szkoły podstawowej, w ostatniej klasie, zakochałam się w tańcu towarzyskim, przez 4 lata zgłębiałam m.in.: precyzję wykończenia ruchu, tajniki ustawienia stopy, wydłużenia palców, doświadczyłam zmysłowej rumby i elegancji walca. Na studiach dostałam się do Zespołu Tańca Ludowego AWF Warszawa. Miałam przyjemność koncertować w kraju i za granicą. Na AWF-ie skończyłam specjalizację fitness, która wtedy trwała 2 lata. Początkowo niezwykłą pasja darzyłam formy taneczne oraz wzmacniające aż w końcu dojrzałam do form body & mind i po dziś dzień prywatnie te formy ruchu faworyzuję.

Specjalizuję się w prowadzeniu zajęć prozdrowotnych, usprawniajacych ciało. Odnajduję się w przeprowadzaniu relaksacjj połączonej z medytacją, która wycisza i regeneruje przebodźcowany układ nerwowy. Szeroki wachlarz szkoleń i kursów, na które regularnie uczęszczam od 2000 roku pozwalają mi prowadzić Klienta tak, by czuł się na co dzień komfortowo. Życie bez bólu to cel mojej pracy z Klientem, który często trafią do mnie przemęczony, pospinany, bezsilny.

Swoje kwalifikacje podniosłam także na studiach w Wyższej Szkole Sportu w Kolonii, gdzie w 2006 roku ukończyłam specjalizację fitness. W Niemczech także pracowałam dwa lata jako masażystka w Neptunbad Sports&Spa. Nieustannie podnoszę swój warsztat instruktorski i nigdy nie przestaję się uczyć. Na zajęciach ze mną nie będziesz się nudzić, to gwarantuję.

Zapraszam na treningi personalne i zajęcia grupowe oraz na masaż.

Mariola

ZESPÓŁ LIPOWA SPORT & HEALTH

Elwira Choińska

instruktor

Od najmłodszych lat  związana ze sportem, gdyż urodziła się w rodzinie, gdzie żyło się sportem i dla sportu. Próbowała sił w wielu dyscyplinach od baletu przez tenis aż do jej ukochanej siatkówki. Od dzieciństwa miała wpajane, że bez zdrowego trybu życia (diety) daleko w sporcie nie zajdzie. Jej św. pamięci tata Kazimierz Jasiński – kolarz, reprezentant Polski w Olimpiadzie w Meksyku – późniejszy trener, był jej autorytetem. Swoją drogą sportową zaczęła w klubie SKRA Bełchatów, później ŁKS Łódź a następnie AZS AWF Warszawa.
Sport nauczył jej samodyscypliny, punktualności, zdrowych nawyków żywieniowych, ciekawości ludzi i nowych kierunków w sporcie.
Jako instruktor fitness bierze chętnie udział w różnych zajęciach, konwencjach i szkoleniach, które pozwalają jej poszerzyć swój warsztat pracy. Na zajęciach kładzie nacisk na technikę wykonywania ćwiczeń oraz na współpracę z klientem. Zależy jej również na atmosferze panującej na jej zajęciach – uważa, że miła i uśmiechnięta instruktorka ma duży wpływ na zaangażowanie uczestników zajęć.

Alina

Agnieszka Lesiak

instruktor

Nieprzerwanie praktykuje jogę od 21 lat, a uczy od 13 lat i sama miała okazję doświadczyć jej wszechstronnego wpływu na lepsze zdrowie i funkcjonowanie człowieka. Była uczennicą mistrzów Hatha Jogi w Polsce: Sławomira Bubicza, Leszka Kawy, Grzegorza Nieściera i Tomasza Miszczuka.
Teraz chętnie przekaże Wam tę wiedzę. Do zobaczenia na macie.

Monika Żuchowska | Instruktor | Lipowa Studio Piaseczno

Monika Żuchowska

instruktor

FIZJOTERAPIA W SPORCIE

Monika jest absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji na kierunku Fizjoterapia i Fizjoterapia w sporcie. Posiada piętnastoletnie doświadczenie w pracy jako instruktor. Na zajęciach wprowadza elementy profilaktyki schorzeń układu ruchu, ma świetny kontakt z Klientem, jest ambitna, ciągle się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje.

instruktor fitness

Kinga Muroń

instruktor

Instruktor fitness, pedagog i dyplomowany instruktor tańca współczesnego. Specjalizuje się w treningach wzmacniających. Zakochana w systemie ćwiczeń Josepha Pilatesa. Odbyła wiele szkoleń: między innymi z treningu użyciem sztang, taśm TRX, kettli oraz z pracy z magic cirqle, rollerem czy thera-bandem. Od dziecka związana jest ze sportem i tańcem. Zarażona miłością do wody trenowała pływanie, by następnie zacząć szkolić się w tańcu. Największym sukcesem tanecznym było zdobycie w 2015 r. Mistrzostwa Europy Wschodniej w tańcu orientalnym. Na treningach stawia na poprawną technikę oraz pozytywną atmosferę. Instruktorka, która zaraża pozytywną energią i daje niezły wycisk.

Alina
instruktor
Alina
instruktor