Zespół

Mariola Lesińska

instruktor, właściciel i menadżer klubu

Jestem dyplomowaną instruktorką rekreacji ruchowej i masażystką. Jestem absolwentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Przygodę ze sportem zaczęłam jako dziecko, w wieku 8 lat dostałam się do Zespołu Dziecięcego Gawęda i to dzięki Gawędzie zasmakowałam tańca i śpiewu na scenie. Pod koniec szkoły podstawowej, w ostatniej klasie, zakochałam się w tańcu towarzyskim, przez 4 lata zgłębiałam m.in.: precyzję wykończenia ruchu, tajniki ustawienia stopy, wydłużenia palców, doświadczyłam zmysłowej rumby i elegancji walca. Na studiach dostałam się do Zespołu Tańca Ludowego AWF Warszawa. Miałam przyjemność koncertować w kraju i za granicą. Na AWF-ie skończyłam specjalizację fitness, która wtedy trwała 2 lata. Początkowo niezwykłą pasja darzyłam formy taneczne oraz wzmacniające aż w końcu dojrzałam do form body & mind i po dziś dzień prywatnie te formy ruchu faworyzuję.

Specjalizuję się w prowadzeniu zajęć prozdrowotnych typu pilates, zdrowy kręgosłup, piłki. Jestem instruktorką Matwork Pilates. Naukę pilates pobierałam u australijskiej prezenterki i szkoleniowca Bogny Janik- Forbes pracującej wg metody Michaela Kinga z Pilates Institute w Londynie.

Swoje kwalifikacje podniosłam także na studiach w Wyższej Szkole Sportu w Kolonii, gdzie w 2006 roku ukończyłam specjalizację fitness. Nieustannie podnoszę swój warsztat instruktorski uczestnicząc w konwencjach i szkoleniach. Posiadam dyplom OM Joga Teacher.

Mariola Lesińska - Lipowa Sport&Health - Piaseczno
Karolina Kurmanowska

Karolina
Kurmanowska

instruktor

Od najmłodszych lat związana ze sportem, młoda, energiczna, dynamicznie rozwijającą się pasjonatka fitnessu.

Dyplom uzyskała pod koniec 2017 roku w Polskiej Akademii Sportu. Następnie odbyła wiele szkoleń dodatkowych pod okiem m. in. legendarnej Inki Szymański (magic bar) i Tomasza Zamieli (TMT).

Posiada szkolenia PFA pump instruktor, PFS TBC Full equipment, PFA Step, PFA TMT, IFE magic bar. Ciągle rozwija swoją pasję i umiejętności czego wynikiem jest niedawno ukończony kurs pilates w Polskiej Akademii Sportu.

Prowadzi zajęcia ABT, TBC, Power Pump, płaski brzuch, tabata, stretching, pilates, trening obwodowy, interwały. Fanka zdrowego stylu życia. Prowadzi zajęcia przystosowane do każdego stopnia zaawansowania grupy, nastawione na efekt i satysfakcję klientek, w przyjaznej i ciepłej atmosferze.

Miłośniczka psów i górskich wdrówek. Zajęcia, które prowadzi są efektowne i efektywne, a przede wszystkim zróżnicowane. Zaraża pasją, entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem do życia.

Monika Żuchowska

Monika
Żuchowska

instruktor i rehabilitant

FIZJOTERAPIA W SPORCIE.

Monika jest absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji na kierunku Fizjoterapia i Fizjoterapia w sporcie. Posiada piętnastoletnie doświadczenie w pracy jako instruktor. Na zajęciach wprowadza elementy profilaktyki schorzeń układu ruchu, ma świetny kontakt z Klientem, jest ambitna, ciągle się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje. Po zajęciach z Moniką wyjdziesz na pewno zadowolona/y i uśmiechnięta/y.

Marta Stachura

Marta
Stachura

rehabilitant

AUTORYTET WŚRÓD FIZJOTERAPEUTÓW SKOLIOZY I WADY POSTAWY CIAŁA.

Marta jest magistrem fizjoterapii z dziewiętnastoletnim stażem pracy z dziećmi w wieku szkolnym, z młodzieżą i dorosłymi pacjentami. Specjalizacja – wady postawy, skoliozy, wady wrodzone, urazy splotu barkowego, kręgozmyki, bóle kręgosłupa, bóle somatyczne, rehabilitacja po operacjach kręgosłupa, zaburzenia funkcjonalne postawy, dolegliwości związane z przeciążeniem i kontuzjami u sportowców. Z rozwinięciem o terapię ręki, po zabiegach chirurgicznych i RZS. Prelegent na wielu konferencjach, wykładowca, prowadząca zajęcia kliniczne dla studentów Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Autorka wielu artykułów, prezentacji na konferencjach i szkoleniach. Jedna z pierwszych w Polsce w zakresie diagnostyki funkcjonalnej USG dla fizjoterapeutów oraz USG kręgosłupa metodą SCOLIOSCAN.

Danuta
Kawecka

instruktor

Nauczycielka metody Body Control Pilates. Jestem instruktorką fitness od 1992 roku po ukończeniu seminarium I i II stopnia w Akademii Ruchu Tańca i Mody i przez wiele lat prowadziłam tego typu zajęcia.  Pilatesem natomiast zainteresowałam się bardziej poważnie około dziesięć lat temu, kiedy zauważyłam, że wiele osób spośród moich podopiecznych z zajęć fitness, ma różne dolegliwości kręgosłupa, kolan itp. Przekonałam się, że pilates może pomóc te dolegliwości zmniejszyć lub nawet wyeliminować. Postanowiłam więc przestudiować dokładnie tę metodę. I tak zaczęła się moja fascynacja pilatesem.  Zaczęłam od Open Mind, gdzie ukończyłam kilka szkoleń, póżniej  w 2016 roku wzięłam udział w kursie organizowanym przez Body Control Pilates, zakończonym uzyskaniem certyfikatu potwierdzającym moje kompetencje jako nauczyciela metody Body Control Pilates. Oprócz tego uczestniczyłam jeszcze w wielu warsztatach z zastosowania ćwiczeń pilates , np. w wadach postawy,  pilastes w rehabilitacji i inne.  Odbyłam również szkolenie Pilates Reformer w MK Pilates.

Katarzyna
Batóg

rehabilitant

MASAŻ I REHABILITACJA SĄ JEJ ŻYCIOWĄ PASJĄ.

Ukończyła dwuletnią szkołę masażu uzyskując tytuł technika masażysty, a następnie studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym uzyskując tytuł magistra fizjoterapii.

Doświadczenie w pracy zdobywa już od 2007 roku. Zaczynała od Asystenta Fizjoterapii w Szpitalu Rehabilitacji Neurologicznej w Konstancinie- Jeziornej. Zmieniając miejsce pracy w krótkim czasie z Fizjoterapeutki awansowała na  Zastępcę Kierownika Działu Rehabilitacji w Lux Med Tabita w Konstancinie-Jeziornej. Dodatkowo pracowała również w hotelowym SPA jako masażystka.

Pasjonuje się w masażach: leczniczych, drenażu limfatycznym, tkanek głębokich, klasycznym oraz relaksacyjnym/antystresowym. Jest Dyplomowanym Terapeutą metody PNF oraz PNF w spastyczności. Ukończyła również kurs wg koncepcji BOBATH dla dorosłych. W pracy wykorzystuje techniki terapii manualnej oraz plastrowania dynamicznego Kinesiology Taping. Posiada również szkolenie bazowe [COMFORT ZONE] z podstawowej pielęgnacji twarzy, ciała i pielęgnacji organicznej Sacret Nature.

Cały czas podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.

Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem.

Posiada prawo wykonywania zawodu u numerze 11316.

Agata
Sachmata

instruktor

Jak sama mówi o sobie: „FITNESS to nie jest moja praca, ale pasja i hobby„.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, z zawodu nauczyciel wychowania fizycznego ale z pracą w szkole pożegnała się dobrych parę lat temu. Jest dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Jej ulubioną formą jest STEP, dający możliwość spożytkowania energii. Uwielbia biegać, pływać i aktywnie spędzać czas wolny. Pozytywna energia, świetny kontakt z Klientem, przystępna metodyka – to wszystko sprawia, że potrafi „wykrzesać” z każdego pokłady sił do wspólnej pracy nad swoim ciałem. Od paru lat trenuje amatorsko triathlon. Bierze udział w zawodach, pływa, jeździ na rowerze i biega. Największym osiągnięciem Agaty jest zdobycie w 2018 roku wicemistrzostwa Polski w triathlonie w kategorii wiekowej na dystansie sprinterskim. Często staje na podium w kategorii wiekowej w zawodach triathlonowych, bierze także udział w biegach górskich. Prawdziwy wulkan energii!

Michał Mazurczak

Michał
Mazurczak

instruktor

Jestem terapeutą Pilates.

20 lat temu uległem wypadkowi. Moje własne, wieloletnie doświadczenie w roli pacjenta oddziałów rehabilitacyjnych sprawiło, że doskonale rozumiem ograniczenia i wyzwania jakie stoją przed pacjentem, oraz nieoceniony wpływ dobrze dobranych ćwiczeń na kondycję i sprawne funkcjonowanie organizmu.

Podczas zajęć pomogę wzmocnić, ochronić i aktywować głębokie mięśnie stabilizujące Twój tułów. Dzięki temu uzyskasz prawidłową, neutralną postawę ciała. Poprawisz ogólną siłę i mobilność kończyn górnych i dolnych, oraz kontrolę ruchów ciała. Jeśli uprawiasz sport, to zajęcia wzmocnią ochronę przed kontuzjami.
Dostosowuję ćwiczenia indywidualnie do Ciebie, biorąc pod uwagę ich aspekt zarówno rehabilitacyjny, jak i sportowy.

Prywatnie jestem tatą Natalii, która jest dla mnie niewyczerpanym źródłem energii i motywacji.

Odpoczywam na kawałku swojej ziemi, słucham muzyki, cieszą mnie drobne rzeczy.

Zapraszam Ciebie na moje zajęcia.
Michał

Anna Wnuk

Anna
Wnuk

instruktor

Lorem ipsum