fbpx

15. urodziny Lipowa Sport & Health

15. urodziny Lipowa Sport & Health

Mam na imię Mariola i z pewnością szybko mnie spotkasz odwiedzając Lipowa Sport & Health. Ten klub to trochę takie moje drugie dziecko… Jestem tu 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, wyłączając urlop, święta i wyjazdy sportowe z Wami 🙂 Kocham to co robię, prowadząc zajęcia czy masując nie czuję, bym była w pracy.

Misja Lipowa Sport & Health

To spełnienie marzeń o miejscu, w którym spotykać się będą świadomi ludzie połączeni pasją do aktywności ruchowej i dbałości o swoje zdrowie. Sprawić, aby Klienci byli usatysfakcjonowani z wyjątkowej i fachowej obsługi, szerokiej oferty usług oraz indywidualnego podejścia.

Początek

Klub powstał w 2007 r. Budynek przy ul. Głównej 14, w którym działałam 11 lat, nie powiększał się, a klientów przybywało, stąd też w 2018 r. podjęłam decyzję o budowie nowej siedziby, gdzie będziecie się czuć komfortowo. Sprawcą tego obiektu jest mój tata, człowiek złota rączka, to jemu zawdzięczam to, że mogę pracować w takich komfortowych warunkach. Od 8 września 2018 r. jesteśmy w przyjaznym I przestronnym miejscu przy al. Lipowej 75 w Piasecznie.

Rozwój

Klub specjalizuje się w formach prozdrowotnych typu pilates, rozciąganie, piłki, zdrowy kręgosłup, joga funkcjonalna. W ofercie mamy także rehabilitację i masaż. Uczestnicy klubu wyjeżdżają na wspólne wyjazdy sportowe od weekendowych wypadów do spa, po tygodniowe warsztaty na Warmii.

W Lipowa Studio prowadzimy zajęcia dla młodzieży, dorosłych i seniorów. Posiadamy dwie przestronne sale do zajęć grupowych, jedną przeznaczoną na trening indywidualny, a także dwa gabinety masażu. Dla Waszego komfortu zadbaliśmy o widne i duże szatnie, które wyposażone są w prysznice i szafki zamykane na klucz. Tu oprócz ćwiczeń, rehabilitacji czy zabiegów na ciało, można w towarzystwie znajomych napić się zielonego koktajlu czy kawy. Na zewnątrz budynku jest do dyspozycji duży parking.

15 lat Lipowa Sport & Health

  • Powiększyliśmy ilość dużego sprzętu na jakim ćwiczycie – więcej o urządzeniach dowiecie się tu: aktualności
  • Pomieszczenia są klimatyzowane
  • Powstała nowa, bardziej intuicyjna i dopasowana do waszych potrzeb strona internetowa, która stale się rozwija
  • Założyliśmy profil na instagramie, i tu gorąco zapraszam wszystkich użytkowników instagrama do obserwowania profilu: Lipowasporthealth
  • Pojawiły się wygodne kanapy na zewnątrz studia, na których można się zrelasować gdy tylko pogoda na to pozwoli
  • Wprowadziliśmy zajęcia w małych grupach dla jeszcze większego komfortu osób ćwiczących i odwiedzających nasze studio

Od 15 lat stale się rozwijamy. Dziękuję wszystkim, którzy są z nami. Dziękujemy za zaufanie. Nie byłoby nas bez Was!

Mariola Lesińska i cały zespół Lipowa Sport & Health

Zapraszamy serdecznie!

Garden party

A tak świętowaliśmy 15-lecie, było bardzo miło i pogoda dopisała. Dziękuję wszystkim za obecność w tym ważnym dniu!