Matki & Córki Wipsowo ’22

Wyjazd sportowy Sport & Health

Matki & Córki Wipsowo44 | 25.06-02.07.2022 r.

Zapraszam na wakacyjny tydzień na Warmię do ośrodka sięgającego historią połowy XIX wieku. Tym razem coś wyjątkowego, różniącego się od poprzednich warsztatów! MATKI & CÓRKI.

Spotkanie córki z mamą w celu zauważenia swoich potrzeb, a nawet słabości i lęków. Będzie to tydzień poznawania siebie od nowa, z pozwoleniem sobie do bycia prawdziwym, bez żadnej kontroli, maski czy oceniania siebie i innych.

Dla kogo?

Zapraszamy mamy z córkami w wieku 13+
Zostały już tylko 4 miejsca w pokoju 4-osobowym!

Czego możesz się spodziewać?

Codzienne zajęcia ruchowe otwierające na pracę z Twoimi wewnętrznymi ograniczeniami, między innymi: pilates, zdrowy kręgosłup, rozciąganie, nordic walking, przejażdżki rowerowe, pływanie w jeziorze, spływ kajakowy, sauna w ruskiej bani, relaksacja połączona z technikami oddechowymi uwalniającymi napięcie fizyczne, jak i emocjonalne, a ponadto: totalny chill out w towarzystwie 18 osób, kameralna grupa sprzyja zarówno integracji, jak i intymności, jeśli tej akurat potrzebujesz poznanie lub doskonalenie techniki pilates jako cudownej pracy z ciałem sesje rozciągania, zdrowego kręgosłupa i zaprzyjaźnienie się z różnymi metodami oddechowymi totalna regeneracja w sielskim otoczeniu warmińskich łąk posiłki w klimatycznej jadalni z dużym, biesiadnym stołem, zajęcia w oryginalnej stodole, rozlegle łąki i lasy wokół zakwaterowanie z wyjątkowym, przestrzennym, klimatycznie urządzonym domu, który będzie w całości na wyłączność dla naszej grupy.


Zajęcia ruchowe poprowadzi Mariola Lesińska, warsztaty psychologiczne Małgorzata Pęska – Salawa

Kadra:

Mariola Lesińska – instruktor pilates z prawie 20-letnim stażem pracy, absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, właściciel Studia Lipowa Sport & Health.

Marta Stachura – autorytet wśród fizjoterapeutów skoliozy i wad postawy, magistrem fizjoterapii z dziewiętnastoletnim stażem pracy z dziećmi w wieku szkolnym, z młodzieżą i dorosłymi pacjentami.

Małgosia Pęska Salawa – psycholog kliniczny z 40-letnią praktyką w zawodzie w placówkach służby zdrowia i oświatowych, prowadzi także gabinet psychologiczny dla dorosłych i dla dzieci.

Wstępny plan warsztatów prześlę osobom zainteresowanym.

Twoja inwestycja:

pokój dwuosobowy – 280 zł doba/1960zł (zakwaterowanie + wyżywienie)
pokój trzyosobowy – 250 zł doba/1750 zł (zakwaterowanie + wyżywienie)
Plus koszt warsztatów – 500 zł/400 zł* (Klient Studia z ważą umową Lipowa Sport & Health).
Miejsce rezerwuje wpłata zadatku w wysokości 400 zł (gotówką w studio lub przelewem na konto podane poniżej).

Dane do przelewu:

LIPOWA SPORT & HEALTH MARIOLA LESIŃSKA
nr konta: 55 1140 2004 0000 3702 4665 9069

tytuł przelewu: WARSZTATY PILATES LIPIEC 2022 + imię i nazwisko uczestnika.

Dodatkowo płatna, uwielbiana przez Was Ruska Bania wspaniale oczyszczający i poprawiający odporność rytuał, nie zabraknie witek brzozowych i zimnej kąpieli w bani na polu!

Rezygnacja z wyjazdu:

W przypadku rezygnacji z wydarzenia w terminie krótszym niż 14 dni do daty wyjazdu, uczestnik ponosi koszt 90% ceny warsztatu, chyba, że znajdzie kogoś na swoje miejsce. Warsztat potwierdzamy dwa tygodnie przed początkiem wydarzenia.
W przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora, zwrócone zostanie 100% wpłat.
Wszelkie pytania proszę kierować na maila: mariolalesinska@wp.pl

Zapraszam!
Mariola Lesińska