Warsztaty weekendowe Talaria Resort & Spa ’22

Talaria Resort & Spa

Talaria Resort & Spa | 21-23.10.2022 r.

Dla kogo?

Zapraszam kobiety ćwiczące pilates oraz te, które chciałyby poznać tę metodę pracy z ciałem. Relaks i oderwanie się od obowiązków dnia codziennego – właśnie to czeka Cię w Talaria Resort & SPA – wyjątkowym miejscu dla Twojego ciała fizycznego, a także dla Twojej gorącej głowy, która nie przestaje pracować… tu zwolnisz tempo, odpoczniesz, odetchniesz!

Miejsce:

Talaria to doskonałe miejsce, by wyjechać z miasta na krótki weekend i zregenerować się we wnętrzach odrestaurowanego XIX – wiecznego pałacu z częścią hotelową, gastronomiczną i strefą SPA. Dodając do tego świeże powietrze, obcowanie z naturą w 25 – hektarowym parku, a także bliskość wody (3 stawy!), z pewnością wrócimy do domu po takich dwóch dniach z zasobami nowej energii i chęcią do życia.

Kiedy?

Rozpoczniemy lunchem w piątek 21.10.2022 r. a zakończymy w niedzielę 23.10.2022 r.

Zakwaterowanie:

Pokoje w Talaria Resort & Spa to świat przyjemności i relaksu. Pozostawią niezapomniane wrażenie dzięki olśniewającym widokom i tematycznym, niepowtarzalnym wnętrzom, dla wystroju których inspiracją stały się zainteresowania, osiągnięcia i sylwetki znanych osobistości. Do dyspozycji będą 3 pokoje jednoosobowe i 9 dwuosobowych.

W budynku Pałacu znajdują się restauracje, część SPA oraz sala do ćwiczeń „Oranżeria”.Strefa My SPA:1) Strefę Wellness składającą się z basenu (z przeciwprądem i podwodną muzyką o wymiarach 11m x 4m x 1,30m głębokości), jacuzzi (2,5m x 6m), strefy relaksu z widokiem na ogród i fontannę, hammamu (z łaźnią parową, strefą peelingu solnego, strefą oczyszczania i wypoczywania), zespołu saun (strefa dla zmysłów z sauną kamienną, chłodzącą drogą zmysłów, sauną infrared, misami kąpieli Kneippa), domku ziołowego (aromatyczna strefa wypoczynku, wspaniała inhalacja, a także relaks dla kręgosłupa i zdrowia z sienną parówką 40 stopni).2) Strefę SPA z dwunastoma gabinetami dla urody, kondycji ciała i twarzy. Pośród nich: Soft Pack (okłady na ciało w wannie, w której unosisz się na wodzie), Quarz (łóżko do masaży na ciepłym piasku), strefa hammam.3) Strefę aktywności: sala cardio, zewnętrzna ruska bania.

Dodatkowo, na terenie 25 hektarowego kompleksu pałacowo – parkowego, do naszej dyspozycji będą: 3 stawy, Rybaczówka – miejsce biesiadne z piecem chlebowym oraz miejscem na ognisko, letnia altana – miejsce nad stawem, idealne miejsce na poranną sesję jogi czy też elegancki gabinet masażu na świeżym powietrzu oraz 5 km trasy przeznaczonej do biegania czy Nordic Walking.

Wszystkie zajęcia poprowadzi Mariola Lesińska.

Twoja inwestycja | W cenie 1090 zł otrzymasz:

2 noclegi w pokoju dwuosobowym w pokoju w Pałacu, całodzienny dostęp do strefy wellness, udział w zajęciach zgodnie z dziennym harmonogramem, całodzienny pakiet kulinarny z napojami bezalkoholowymi

Ponadto w pakiecie: miękki szlafrok frotte na czas pobytu, kapcie, codzienny podstawowy Serwis Dobrego Snu, bezpłatny dostęp do WiFi, bezpłatny parking.

Noc saunowa w piątek i w sobotę o 21:30 dodatkowo płatne!

Jak się zapisać?

Zgłoszenia na wyjazd przyjmuję do 09.10.2022r.

Zapisz się osobiście w recepcji Studia Lipowa Sport & Health lub mailem, pisząc na adres: biuro@lipowa.com.pl

Zadatek potwierdzający miejsce, w wysokości 200 zł, należy wpłacić w recepcji lub na konto:

Dane do przelewu:
LIPOWA SPORT & HEALTH MARIOLA LESIŃSKA
nr konta: 55 1140 2004 0000 3702 4665 9069
tytuł przelewu: WARSZTATY PILATES PAŹDZIERNIK 2022 + imię i nazwisko uczestnika.

Pozostałą kwotę opłacisz kartą lub gotówką w dniu wyjazdu z hotelu.

Jak dojechać?

Trasę 89 km pokonasz w 1 godz. 15 min. Samochodem z Piaseczna najlepiej jechać na Górę Kalwarię, następnie na Garwolin i dalej na Trojanów. Osoby jadące własnymi samochodami proszę o zgłaszanie możliwości zabrania dodatkowych pasażerów.Rezygnacja z wyjazduW przypadku rezygnacji z wydarzenia w terminie krótszym niż 14 dni przed początkiem wyjazdu uczestnik ponosi koszt 90% ceny warsztatu.

Warsztat potwierdzamy dwa tygodnie przed początkiem wydarzenia. W przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora, zwrócone zostanie 100% wpłat.